O2 TV L

Vyzkoušejte si naší O2 TV, která nabízí širokou škálu programů, zpětné zhlédnutí až o 50 hodin a jen s O2 TV novinka v podobě O2 TV GO – televize sbalena na cesty.

O2 TV, O2 TV Flexi, O2 TV - digitální televize

Vyberte si i Vy z pestré nabídky digitální televize O2 TV L. Digitální televize O2 TV L Vám nabízí kvalitní sledování oblíbených pořadů, nebo sportovních přenosů ve vysoké kvalitě přímo u vás doma. O2 TV L je digitální televize s obsahem až 136 programu všech žánrů. O2 TV L je téměř všude dostupná kabelová televize fungující po telefonní přípojce. Díky službě O2 TV, může programovou nabídku O2 TV L využít široká veřejnost i v těžce dostupných lokalitách. Vyzkoušejte si i Vy kvalitu digitální televizi O2 TV L.


O2 TV L

136 kanálů, 39 v HD, 4 zařízení

 Objednat! Cena s internetem 399 Kč
Cena bez Internetu 499 Kč

42 základních

21 sportovních

15 filmových

9 pro děti

11 dokumentárních

7 volnočasových

5 hudebních

6 zpravodajských

3 HBO

Proč je O2 TV ta nejlepší digitální televize?

O2 TV je moderní a téměř všude dostupná kabelová televize fungující po telefonní přípojce. Díky této službě, může O2 TV poskytnout široké veřejnosti nový rozměr a kvalitu vysílaných programů i v těžce dostupných lokalitách. O2 TV vám dává na výběr mnoho typů základních a doplňkových služeb čímž se stává O2 TV lídrem na trhu v oblasti multimediální televize. Klient si sám muže nastavit velice individuální programovou skladbu šitou na míru dle jeho potřeb. O2 TV dává klientovi na výběr z mnoha doplňkových služeb, které výrazně zlepšují jeho životní standard a zpohodlňují užívání O2 TV.

 • img_O2_Sport

  Ovládněte sport v multidimenzi!

  Ta nejlepší sportovní utkání a nervy drásající souboje máte už od 8. srpna na jednom místě. Startuje nová televizní stanice O2 Sport a najdete ji ve všech nových tarifech O2 TV.

  Díky MD (MULTIDIMENZI) si můžete vybrat, na který z právě hraných zápasů se budete dívat a záběr které kamery je pro vás ten pravý. Sledovat můžete fotbalová utkání Ligy mistrů, Premier League nebo Synot ligy. Neunikne vám ale ani tenisové ATP, bojové sporty, basketbal ani ten nejlepší motorsport.

 • img_zpetne_zhlednuti

  Živě i zpětně. Pusťte si, co už běželo

  Televizní program už vám nebude řídit život. Na jakýkoli pořad nebo film se můžete podívat až 50 hodin po jejich odvysílání. Tohle jiné televize neumějí.

 • img_nahravani

  100 hodin nahrávek. Odkudkoli

  Stačí pár kliknutí na webu nebo v aplikaci v telefonu a máte nastaveno nahrávání pořadu z kteréhokoli kanálu své O2 TV. Nahrát si můžete více než 4 dny vysílání a pořady na vás počkají klidně i 30 dní.

 • vice

  Pro více zařízení

  Díky O2 TV se můžete dívat na co chcete a kde chcete. Vysílání kteréhokoli kanálu z vašeho tarifu můžete spustit až na 4 zařízeních a je jedno, jestli to bude televize, mobil nebo tablet.

 • video

  Videotéka. 1000+ filmů připraveno k přehrání

  O2 TV přináší Videotéku a s ní více než 1000 skvělých filmů okamžitě připravených k přehrání. Doma, na počítači, v tabletu i v mobilu. Legálně a bez čekání už od 30 Kč.

 • 30 kanalu

  Mobilní televize. Vždy po ruce

  Televizní vysílání si teď užijete až na 4 zařízeních i bez televizního tarifu. Na více než 30 nejsledovanějších kanálů se můžete s O2 TV Air dívat na počítači, v tabletu i v mobilu. Živě nebo až 50 hodin zpětně.

 • sit_mensi

  O2 TV a internet. Nerozlučná dvojka

  Digitální televizi O2 TV k vám domů přivedeme po internetové přípojce. Proto je pro vás nejvýhodnější mít od nás obě služby. A díky tomu vám můžeme O2 TV nabídnout jen za 299 Kč, když už od nás Internet na doma máte.

Unikátní funkce O2 TV

Zákazník si sám muže nastavit velice individuální programovou skladbu šitou na míru. O2 TV dává zákazníkovi na výběr z mnoha doplňkových služeb, které výrazně zlepšují jeho životní standard a zpohodlňují užívání O2 TV.

Zpětné zhlédnutí

O2 TV Vám nově nabízí zpětné zhlédnutí všech odvysílaných pořadu až 50 hodin po odvysílání. Zastavení právě sledovaného filmu nebo přímého přenosu. Spuštění právě vysílaného pořadu od začátku, kdykoliv v jeho průběhu. S O2 TV L se televizi podřizovat nemusíte.

O2 TV GO

Televize na cesty pro všechny zákazníky o2 TV zadrma až na 4. další zařízení. Speciální funkce pro sledování televize na cestách v tabletu, notebooku či na pevném počítači. O2 TV GO je dostupná pro Android a iOS.

O2 TV Archív

O2 TV archív nabízí vaše oblíbené české seriály, zábavné pořady, zpravodajství a to až 7. dní od jeho vysílání v televizi. Stačí si jen v menu O2 TV jednoduše vybraný pořad přehrát. Služba je zdarma součástí O2 TV.

O2 TV Nahrávání

S O2 TV si zdarma nahrajte v jednu chvíli více oblíbených kanálu. Stačí k tomu jen set-top-box O2 TV nebo chytrý telefon. Se set-top-boxem stačí pouze vybrat, co chcete nahrát a potvrdit. Vaše nahrané pořady můžete opakovaně zhlédnout po dobu 30 dní od nahrání. Nahrávání si můžete nastavit ze své O2 TV, internetu nebo z mobilního telefonu.

O2 Videotéka

Virtuální videopůjčovna O2 TV až s 1000 filmy vám nabízí přímo z domova přístup k obrovskému množství žhavých novinek, filmových hitů, pohádek, dokumentů, romantických filmu a erotiky. Videotéka O2 TV se pro vás neustále obměňuje a rozrůstá. Každý měsíc více než 25 nových filmů + nově filmy v HD kvalitě. Služba je součástí O2 TV. Služba je zpoplatněna dle výběru filmu.

O2 TV a HBO OD

Se službou HBO OD (On Demand) od O2 TV máte k dispozici okamžitě a zcela zadarma širokou nabídku filmu z originální produkce HBO. Na rozdíl od jiných podobných služeb se obsah nabídky mění každý týden, takže si divák může vybírat stále něco nového. S HBO OD (On Demand) už nemusíte sledovat televizní program a čekat, kdy se ve vysílání objeví Váš oblíbený film, seriál nebo dokument. Se službou HBO OD (On Demand) ho máte k dispozici okamžitě a zcela zadarma.

HBO Digital je speciální forma digitální televize dostupná v České republice pouze pro předplatitele v digitální síti O2 TV. Služba je součástí doplňkového balíčku HBO On Demand.


Set-top-box k digitální televizi O2 TV

Součástí digitální televize O2 TV je i set-top-box umožňující příjem digitální televize ve vysokém rozlišení HD který poskytuje novým LCD a Plazmovým obrazovkám výrazně kvalitnější obraz než běžně používaný SCART kabel.

Set-top-box EVO4-T

Set-top-box EVO4-T

 • Výkonný HD set-top-box
 • Elegantní kompaktní design
 • O2 TV průvodce EPG
 • HDMI rozhraní včetně kabelu již v balení
 • Ethernetový port pro připojení k datové síti
 • Optický audio výstup SPDIF
 • Dálkový ovladač s možností ovládání televizního přijímače

Služby O2 je výhodné kombinovat s ostatními službami jako je O2 internet na doma, O2 mobilní internet na cesty, O2 Tarify nebo O2 pevná.

ON-LINE poptávka

O2 EET

všechno pro podnikání
v jednom.

Pokladna, terminál, tiskárna
i 4G LTE internet.

Výhody připojení O2 internetu

 • Stabilita připojení
 • Bez kolísání a výpadku
 • Antivirová ochrana
 • 24. hodinová technická podpora
 • Instalace + Aktivace ZDARMA
 • ADSL / VDSL WIFI modem